Vind mijn
Distributeur

Home > Service & support > Distributeurs

MontiPower® vertegenwoordiging

MONTIPOWER REPRESENTATION WITH DISTRIBUTORS

We zijn over de hele wereld vertegenwoordigd;

  • Australie
  • Bahrein
  • België
  • Brazilië
  • Canada
  • GOS
  • Chili
  • China
  • Tsjechië
  • Denemarken
  • Emiraten
  • Frankrijk
  • Duitsland (kantoor Hennef)
  • Ghana
  • Hongarije
  • Indonesië
  • Ierland
  • Irak
  • Italië
  • Japan
  • Koeweit
  • Maleisië
  • Mexico
  • Nederland
    (R&D Sales centre Kolham)
  • Nieuw Zeeland
  • Noorwegen
  • Oman
  • Filipijnen
  • Polen
  • Qatar
  • Rusland
  • Saoedi-Arabië
  • Singapore
  • Slowakijw
  • Spanje
  • Thailand
  • Verenigd Koninkrijk
  • Verenigde Staten
    (kantoor Manassas & Houston)
  • Vietnam

Contact informatie:

Australië/Nieuw Zeeland:
montipower.com.au
Phil Chester
phil@montipower.com.au

Brazilië:
Dirk Pohlmann
monti@tecnofink.com

Chili:
Christian Tapia Jara
chr.tapia@trametal.cl

Denemarken:
Torben Hansen
mail@airtech.dk

Frankrijk:
JF Ribet
jfr@3xeng.com

Mexico:
Enrique Sanchez Sr.
enrique.sanchez@montipower.com

Midden-Oosten (Oman, Emiraten, Qatar,
Bahrein, Irak, Koeweit):
Mohamed Hashique
mohamed.hashique@montipower.com

Nederland / België:
Theo Keizer
theo.keizer@montipower.com

Noorwegen:
Thomas Merenyi
thomas.merenyi@presserv.com

Polen / Tsjechië / Slowakije / Hongarije:
Martin Durcik
martin.durcik@montipower.com

Saoedi-Arabië:
Hussain Ali
ha@mttcgroup.com

Singapore:
Derek Rodrigues
derek@flakecoat.com

Zuidoost-Azië (Thailand, Vietnam,
Maleisië, Indonesië, Filipijnen):
Chris Banton
chris.banton@montipower.com

VK / Ierland:
Jamie Gallagher
jgallagher@cactusindustrial.com

VS / Canada:
mbxit.com
Chuck Lockard
clockard@mbxit.com

Mocht uw land in kwestie hieronder niet worden weergegeven, neem dan rechtstreeks contact met ons op;

Industrial Solutions;
Stefan Floegel
stefan.floegel@montipower.com

Cleantech Services;
Sander Hofstee
sander.hofstee@montipower.com

Marine Solutions;
Theo Keizer
theo.keizer@montipower.com

Infra Solutions;
Stefan Floegel
stefan.floegel@montipower.com

CONTACTGEGEVENS

MONTI – Werkzeuge GmbH
Reisertstr. 21
53773 Hennef
Duitsland
+49 (0) 2242 9090 630
info@montipower.com

MontiPower Americas Inc
7877 Coppermine Drive
Manassas VA 20109
Verenigde Staten
+1 703 398 8777
info@montipower.com

R&D Sales Centre
Plesmanlaan 24b
9615 TH Kolham
Nederland
info@montipower.com